Meet taylor.

A team that is dedicated to improve your system whilst simplyfing its use

Where it all started

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

Where we want to go

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

Inquiries or Questions?

Get in touch

The Team

Paul Beijer

Control Engineer
Paul@taylor.solar

Peter Salemink

System Engineer
Peter@taylor.solar

Jeroen Luiken

Power Engineer
Jeroen@taylor.solar

Joris Witteman

Control Engineer
Joris@taylor.solar

Patrick Smeets

External R&D
Patrick@taylor.solar

Shreya Dwivedi

R&D intern
Shreya@taylor.solar

Frank Peters

Mechanical Engineer
Frank@taylor.solar

Balaji Kumar

Power Engineer
Balaji@taylor.solar

Rein Westerdijk

CSO | Co-founder
Rein@taylor.solar

Shreenath Muralidharan

Test Engineer
Shreenath@taylor.solar

Mayk Thewessen

CTO
Mayk@taylor.solar

Rob Kloosterman

Communications Engineer
Rob@taylor.solar

Michiel Roelofs

CEO | Co-founder
Michiel@taylor.solar